"Форшнер Україна" — острівець благополуччя?

Підприємство ТОВ «Форшнер Україна» розпочало свою роботу в Україні 2003 року. Воно входить в концерн «Форшнер Група». Наш концерн є інноваційним підприємством із загальною кількістю більше 2000 чоловік, які займаються виготовленням електричних схемних джгутів (заводи у м. Угерське Градіще (Чехія), Стамбул (Туреччина) та у нас у м. Свалява, точних обертових механізмів (м. Мальштеттен у Німеччині та м. Отроковіце у Чехії) та електромеханічних вузлів (м. Шпайхінген у Німеччині).

На сьогоднішній день у нас працює 471 чоловік, із них майже 80 відсотків - це молодь до 35 років. На підприємстві працюють і робітники із різними фізичними вадами - це інваліди. їх у нас 19 чоловік. їх працевлаштування - це окрема історія у нас на підприємстві, що пов'язано з певними переживаннями як самих людей, так і їх родичів, адже для більшості цих людей - це перше робоче місце. Самі люди, пропрацювавши у нас уже певний час, з усмішкою згадують як перший раз прийшли на співбесіду, яке враження у них склалося після відвідин виробництва. Адже майже всі відчувались якусь невпевненість у собі, у всіх були відсутні будь-які емоції на обличчях. Нам навіть було важко спілкуватися з ними, але йшов час і люди потроху адаптувались, звикли до колективу, вони стали змінюватись не тільки зовнішньо, а й внутрішньо.
У них з'явилися якісь стимули в житті, вони стали більш комунікабельні, почали спілкуватися з робітниках із сусідніх дільниць, знайшли собі хороших друзів, наставників.
А минулого року наша працівниця-інвалід, подорожуючи під час відпустки, познайомилась із юнаком, який, не звертаючи уваги на її фізичний стан, запропонував їй вийти за нього заміж. Ми цілим колективом раділи їх щастю.
Є у нас дуже цікава дівчина, яку всі з любов'ю називаємо «Дюймовочка», маленька на зріст, але дуже спритна. У неї багато друзів, які на перерві відвідують її, або вона їх. Дівчина дуже трудолюбива, акуратна. Вона найшвидше адаптувалась на виробництві, хоч з початку всі думали, що вона у нас не пропрацює довго, оскільки і її мама була дуже проти, говорячи нам, що їй буде важко, бо вона маленька. Мама приходила на виробництво, сама ознайомилася з її робочим місцем, як воно облаштовано, чи немає якихось шкідливих факторів. Оглянувши все, мама із спокійним серцем відпустила працювати свою дочку.
Є у нас і інваліди, у яких є уже великий досвід роботи в колективі, адже у них за плечима більше 20 років роботи на таких колишніх великих підприємствах у нас у Сваляві, як Свалявський лісокомбінат, завод «Електрон». У цих людей висока продуктивність праці і вони самі виявили бажання перейти на відрядно-преміальну оплату праці замість тарифної оплати праці.
Всі ці люди є невід'ємною частиною нашого підприємства. Ми пишаємося ними, бо не зважаючи на свої проблеми вони хочуть бути корисними підприємству, бути незалежними і щасливими.

Едіта Головнич, начальник відділу персоналу ТОВ „Форшнер-Україна"
28 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
» Всі новини